Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Janjan by 360

Herkese merhaba,

Kısa bir süre önce Hilton Kozyatağı bünyesinde açılan Anadolu yakasının gece hayatını renklendiren Janjan by 360 huzurlarınızda…. Bugün ki yazımı, yazın bu sıcak günlerinde çalışmak zorunda olan ve İstanbul’a mahkum, hafta sonu ne yapsak diye kara kara düşünenler için hazırladım.picture janjan

 

Anadolu yakasında yaşayanlar ve Cumartesi gecelerini trafik sıkıntısını düşünmeden eğlenceye ayırmak isteyenler için en güzel seçeneklerden.

Lokasyon olarak kolay ulaşım sağlayabilmenizin yanı sıra, konseptiyle de gecenize renk katabilecek nadir mekanlardan bir tanesi.

Restaurant ve gece kulübü olarak iki ayrı bölümü olan , Teo’ nun eğlenceli sunumu, dansçı kadrosu ve şovlarıyla sizi unutulmaz bir gece yaşamaya davet ediyorlar.picture janjan2

İstek parçalarınızı sizin için seslendirecek, eğlendirirken biraz da efkârlandırabilecek olan solistleri Serdar’ı da unutmamalı.

Diğer eğlence mekanlarının aksine fiyatlarıyla da sizleri şaşırtmaya hazır olan Janjan by 360, eğlence garantili olan mekanlardan bir tanesi.

Onların deyimiyle, Janjan’ lı geceler sizi bekliyor…

Benim içinde eğlenin! 🙂

Hakkında daha fazla bilgi ve yorumlar için burayı tıklayın.

Janjanby360instagram