Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Solante Acnes SPF 50+

Herkese Merhabalar,

Bugün  ki yazımda sizlerle neredeyse dört yıldır kullandığım Solante Acnes SPF 50+ paylaşmak istiyorum. Tecrübeyle sabit bir yazı olacak.226084903_tn30_0

Güneş koruyucu denildiği zaman insanların aklına ilk olarak yaz aylarında kullanılması gereken bir ürün geliyor. Yalnız güneş koruyucu bir çok cilt uzmanının da belirttiği gibi yaz – kış kullanılması gereken bir ürün.Bunun yanında kullandığınız ürünün cildinizle uyumlu olması ve en önemlisi cilt problemlerinize uygun bir ürün olması gerekiyor.

Solante acnes, bu açıdan bakıldığında isminden de anlaşılacağı gibi akne ve leke oluşumu gibi problemler yaşayan ciltler için kullanımı tavsiye edilir. Solante acnes, reçete ile alınabiliceği gibi reçetesiz de eczanelerden tedarik edilebilir. Solante acnes’ in renkli ve renksiz olarak iki seçeneği bulunmakta ama renkli seçeneği sizi yanıltmasın, kapatıcı etkisi uyguladığı söylenemez. Fondöten ile birlikte karıştırılıp ya da fondöten altına baz olarak uygulanabilir. Solante acnes için dikkat edilmesi gereken diğer bir özellik de Solante acnes, yoğunluğu nedeniyle ciltte rahatsız edici nemli bir etki bırakır. Bunun oluşmaması için ürünü bir damlayı cilde yayacak şekilde kullanmak gerekiyor.

Aynı zamanda ürünün suya dayanıklı olması, gece yatmadan önce makyaj temizliğinizi yaparken yüzeysel olarak değil de gözeneklerinizin üründen arınması için cildinizin daha yoğun bir temizleyiciye ihtiyacı olabilir.

Denemenizde fayda var. Umarım memnun kalırsınız. Doktorunuza danışmayı  unutmayın.