Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Speedcity

Herkese merhabalar, bugün sizlere oldukça eğlenceli bir Speedcity yazısı hazırladım:)

Hem çocuklar için hem yetişkinler için  eğlenceli bir mekanı sizlerle paylaşacağım.

Tecrübe ile sabitlenmiş olup, eğlence garantisi veriyorum. Aslına bakarsanız eski işyerim olan Hilton Kozyatağı’ ndan sizinle paylaşacağım ikinci mekan burası.

Speedcity ile ilgili konuya girmeden önce hikayenin nasıl başladığına değinmek istiyorum. Mekanın işletmecisi olan Ali Özgün eğitimini Amerika’ da tamamladıktan sonra kardeşleri Ahmet ve Canan Özgün ile kendi ülkelerine farklı bir eğlence seçeneği ile dönmek istemişler.

Bunun üzerine Speedcity projesi hayata geçmiş.

Speedcity ile ilgili o kadar çok presentation yaptım ki sanırım bunu anlatmak benim için çok kolay olacak. Öncelikle Speedcity’ de hareket sensörleri olan ve boyutları gerçeğiyle birebir olan formula araçları, gerçek motosikletlerin üzerinde yine hareket sensörüyle trafikte kullanmaya cesaret edemediğiniz motor heyecanını yaşayabilirsiniz. Ayrıca ralli araçlarını da unutmamalı, tabi yine hareket sensörlü olan bu araçlar size ralli heyecanını en iyi şekilde yansıtıyorlar.

Bunun yanında, kalbi fazla heyecana dayanamayanlar için konsol oyunları da mevcut 🙂 Tabi benim favorim her zaman Just Dance’ den yana:)

Ayrıca Speedcity bireysel kullanıldığı gibi şirketlerin motivasyon organizasyonlarına, çocuk ve yetişkin doğum günlerine de  ev sahipliği yapıyor.

Bu tarz organizasyonlarda pit stop aktivitesi tercih ediliyor ve inanın gecenin sonunda deşarj olmuş olarak ayrılıyorsunuz. Tabi bunun için Speedcity ekibini ve Ali Bey’ in bitmeyen enerjisini ve Seko’ nun Dj performansını da unutmamalı. ( Misket ve roman havasındaki enerjisi görülmeye değer )

speedcity

Hilton Kozyatağı bünyesinde olması, açık büfesi, alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleriyle işin lezzet kısmını da tamamlıyor. 🙂

Ama benim tavsiyem, eğer iş arkadaşlarınızla farklı bir eğlenceye imza atmak istiyorsanız Ali Bey’ in sunumu ve Dj performansıyla birlikte bir Speedcity paketi alın. Tabi bu paketi alırken yapacağınız pit stop turnuvasında puanlamaya göre Ali Bey ile Ankara’nın Bağları oynamak için kolları sıvamayı unutmayın:)

Bu eğlenceyi ben ne kadar anlatsam yeterli olmayacak. Linkten web sitesine ulaşabilirsiniz. Umarım sizin içinde eğlence dolu bir gün olur.

SpeedcityWebSitesi