Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

MAISON BALAT Antıque & Coffee Shop

Herkese merhabalar, uzun bir aradan sonra yine gezdim, gördüm. söyleştim geldim. Tabi ki gezdiğimiz yerlerle başlıyoruz ve bunların ilki MAISON BALAT Antıque & Coffee Shop.

Cenk Bey’ in işletmeciliğini yaptığı MAISON BALAT Antıque & Coffee Shop, hem bir antikacı hem de bir kahve dükkanı. Balat’ ta bir ara sokakta yer alan MAISON BALAT Antıque & Coffee Shop, küçük ama  oldukça göz alıcı bir görünüşe sahip.

Antika meraklısı olan Cenk Bey ve annesi, artık evlerine sığdıramadıkları eşyalarını bir antika dükkanı açarak değerlendirmeye karar vermişler.

Farklı ülkelerden de olmak üzere bir çok antikanın olduğu dükkan aynı zamanda kahveleri ve birbirinden leziz ikramlarıyla hem gözünüze hem midenize hitap ediyor.

Ayrıca ev yapımı reçelleri ile mutlulukla alakası olduğunu düşündüğüm kahvaltı servisleriyle de mutluluğunuza mutluluk katıyorlar 🙂

Eğer sizde biraz antika meraklısıysanız ya da bir anlık da olsa eskiye yolculuk yapmak istiyorsanız, o da olmazsa Cenk Bey’ in leziz ikramları ve kahveleri ile sohbete doyabilirsiniz.

 

Ben geçirdiğim süre zarfında oldukça keyif aldım:) Ayrıca Cenk Bey’ e misafirperverliği ve nezaketi için teşekkür ederim 🙂

Keyifli günleriniz olsun 🙂  …

MaisonBalatInstagram