Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Johnson’s Baby Oil

Herkese selam, aslında röportajlarla dönüş yapacaktım ama  soğuk kış günlerinin yaklaşmasıyla sizinle ufak bir kurtarıcımdan bahsetmek istedim.

Johnson’s Baby Oil, bebek yağı olarak bildiğimiz ama aslına bakarsanız bebeklerden çok yetişkinlerin işine yaradığını düşündüğüm nemlendirici benim için.

Özellikle kuru bir cilde sahip olanlar için bir kurtuluş olan bebek yağını Erzurum’ da üniversite okumaya gittiğim zaman cildimin aşırı kurumasından dolayı kullanmaya başlamıştım.

İlk başta tereddüt etmiştim ama her duştan sonra düzenli olarak kullanıldığında etkisinin çok güzel olduğunu belirtmeliyim.

Her duştan sonra ıslak vücudunuza hatta epilasyondan sonra cildinize masaj yaparak uygularsanız hem bebek gibi kokuyorsunuz hem de bebek gibi tabir edilen cilt yumuşaklığına ulaşıyorsunuz.

Ayrıca marka olarak Johnson’s Baby Oil  öneriyorum çünkü hem yoğunluğu olarak diğerlerine göre daha hafif ve koku seçeneği oldukça fazla.

Bu yazıyı hazırlamak aklıma geldiğinde acaba başka bilmediğim etkileri var mı diye araştırdığımda ise bronzlaşmak ve saç uzatmak için kullanıldığını da öğrenmiş oldum.

Denemediğim için bir yorum yapamayacağım ama saç uzatma konusunda yağlı saçlara sahip olan kişilerin saç diplerine sürmemelerini tavsiye ederim.

Çünkü saç uçlarını beslediği ve kırıklara iyi geldiği yönünde söylentilerde mevcut.

Denediğimde sonuçlarına göre yazımı güncelleyeceğim 🙂

Bence şimdilik  kış boyu yumuşak cildinizin tadını çıkarmaya hazırlanmak için bakım ürünlerinizin yanına iliştirin.

Ben çok seviyorum ve faydasını görüyorum umarım sizinde hoşunuza gider ve faydasını görürsünüz.