Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Özel Ders Alanı

Herkese merhaba, bugün sizler için  biraz farklı bir içerik paylaşacağım.

Özeldersalanı

Bildiğiniz üzere son zamanlarda haklı olarak özel derse eğilim oldukça arttı. Ve buna yönelik birçok platform oluşturulmuş durumda. Bende bu gözlemlerim ardından kısa zaman önce keşfettiğim ve sizinle paylaşmamın da faydalı olcağını düşündüğüm bir özel ders sitesinden bahsedeceğim.

özeldersalanı

Özel Ders Alanı adındaki siteye hem öğrenci olarak hem de öğretmen olarak kayıt yapabiliyorsunuz ve ihtiyacınız olan dersin hocalarını filtreleyerek görebiliyor ya da ders talebi kısmına, istediğiniz şartları yazarak kendi talebimnizi oluşturuyorsunuz.

özeldersalanı

Talebinizi girdikten sonra öğretmenler sizinle iletişime geçebiliyor. Öğretmenler için ise durum biraz daha farklı.

Öncelikle kendinize bir profil oluşturuyorsunuz ve siteye kaydınızı gerçekleştiriyorsunuz.  Daha sonra profilinizi daha ayrıntılı olarak düzenliyorsunuz. Bu sizin ayrıcalık oluşturabilmeniz için  önemli bir etken oluyor.

Sitenin en güzel özelliği ise bütün eğitmenlere ulaşma şansını kolaylaştırması.

Özel ders dediğimizde akılımıza ilk gelen türkçe, matematik gibi derslerin yanı sıra spor ve müzik öğretmenlerine de ulaşma şanısınız ya da bu alanda öğretmen olarak profil oluşturmanız mümkün.

Ayrıca sitenin kurucuları olan Sefa Bey ve Yasin Bey herhangi bir yardıma ihtiyaç duyduğunuzda sizinle sorununuzu çözmek adına anında iletişime geçiyor.

Detaylı bilgi ve profil oluşturmak için ; www.ozeldersalani.com a giriş yapabilirsinizi

Umarım sizin için için faydalı bir içerik olmuştur.

Şimdiden başarılar.