Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Hakkımda

24 Haziran ‘ 93 tarihinde doğdum. Atatürk Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım mezunuyum. İş hayatıma kısa bir süre bir film yapım şirketinde yapım asistanlığı yaparak başladım.

Daha sonra bir yıl Hilton Kozyatağı’nda satış ve organizasyon asistanlığı yaptım.

Bugünlerde ise İngiliz bir tekstil firmasında satış ve dijital pazarlama departmanında devam ediyorum.

Hayatımız hep birilerinin elimizden tutmasını beklemekle geçiyor öyle değil mi? Çocukluğumdan bugüne kadar yalnızlığın ve bir şeyleri yalnız başarmanın tadının daha paha biçilmez olduğuna inandım.

Bu yola çıkarken de hedefim yine bu yöndeydi. Hayallerini gerçekleştirmek adına fedakarlık yapmış insanlar ya da hayallerini yaşayamadan ölmek istemeyen insanların inanıp başarıya ulaştıklarını görmek.

En başta biraz korkarak başlamıştım ama o kadar güzel insanlar biriktirmişim ki onların desteği sayesinde bugün daha kolay adımlarla ilerliyorum.

Hani bir klişe vardır ya ” inanmak başarmanın yarısıdır. ” Aynen öyleymiş… Belki başarı demek için belirli bir seviyeye ulaşmak gerekir ama açıkçası duyduğum onca güzel yorumdan sonra bunu pek fazla önemsemiyorum.

Çok dramatize şeyler beklemeyin benden:) Sadace tam dört ay önce hayatımın, vaktimin, yalnızlığımın ne kadar kıymetli olduğunu anladım ve dolu dolu geçirmeye karar verdim.

Ben bu vakti dolu dolu harcarken de gördüklerimi, tanıştığım insanları, başarılarını ya da hayallerini paylaşmak istedim. İşte ben Bahar bundan ibaret belki daha fazlası ama şimdilik bu kadar 🙂

Kendinizi hayallerinizi yaşarken bulmanız dileğiyle…

XO